FIRMA

TRUST LOGISTICS

Firma TRUST LOGISTICS Sp. z o.o. jest firmą transportową która specjalizuje się w drogowym transporcie produktów leczniczych wymagających temperatury kontrolowanej.

Image
MISJA

Misją naszej firmy jest świadczenie najwyższej jakości usług logistycznych w farmacji jako branży wymagającej szczególnych warunków przechowywania i transportu, w sposób zgodny z wymogami Prawa farmaceutycznego i Dobrej Praktyki Dystrybucji (GDP).

WARTOŚCI

Fundamentalna wartość dla nas to zaufanie. Od początku istnienia naszej firmy stawiamy na długoterminową współpracę, dobre relacje oraz wzajemny szacunek.

Nasza firma w liczbach

0
Średni wiek naszej floty
0
odbiorów tygodniowo
0
max na terenie UE
TRUST LOGISTICS Z CERTYFIKATEM GDP

ZAUFAJ DOŚWIADCZENIU

„Zdajemy sobie sprawę z ryzyka, jakie jest związane z transportem leków[…] Stale pracujemy nad doskonaleniem naszych procesów w celu zapewnienia integralności łańcucha dostaw w zakresie naszej odpowiedzialności. Doskonalimy nie tylko jakość naszych usług, ale również naszą wiedzę”

Michał Bojdak Wiceprezes firmy Trust Logistics Sp. z o.o.

Image

Kiedy w 2013 roku Mateusz Walczak i Michał Bojdak zakładali firmę TRUST LOGISTICS Sp. z o.o.  jednym z głównych celów stało się realizowanie strategii zarządzania przez jakość (TQM). Chcąc stale podnosić jakość naszych usług, wdrożyli systemy jakości ISO 9001:2009 oraz ISO 14001:2005. Następstwem i ewolucją tego systemu jakości stał się system Dobrej Praktyki Dystrybucji (GDP), który jest stale doskonalony.

Przemawia za nami doświadczenie,TRUST LOGISTICS Sp. z o.o.  . otacza się tylko wysoce wykwalifikowanym personelem, który posiada doświadczenie w branży transportowej oraz farmaceutycznej. Od wielu lat stawiamy na wykwalifikowany zespół, który stale podnosi poziom swoich umiejętności.